درباره ما

پاداش نقدی خرید

زرین‌پلاس (امتیاز سابق)، سرویس ارائه‌دهنده‌ی خدمات خرید و فروش با دریافت پاداش نقدی، محصول مشترک اطلس پرتو آسیا و همراه‌پرداز زرین (زرین‌پال) است که اولین‌بار در سال ۱۳۹۷، با چشم‌انداز سرویس‌رسانی در حوزه‌ی تبلیغات تشویقی (Incentive ads) ایده‌پردازی و اجرا شد.  

 

در ابتدا تمرکز زرین‌پلاس در ارائه‌ی سرویس به اپلکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بود که کاربران می‌توانستند به‌ازای خرید از این فروشگاه‌ها درصدی از مبلغ پرداختی خود را به عنوان پاداش نقدی دریافت کنند، و تنها در خدمات آنلاین مانند شارژ سیم‌کارت، خرید کوپن فروشگاه‌ها، پرداخت قبض و از این دست خدمات استفاده نمایند.

 

پس از توسعه‌ و گسترش همکاری‌ها با برترین شرکت‌های حوزه‌ی پرداخت الکترونیک، مانند «به‌پرداخت ملت» و «تجارت الکترونیک پارسیان»، قابلیت دیگری به زرین‌پلاس اضافه شد که به واسطه‌ی آن، امکان دریافت پاداش نقدی به‌ازای خرید از کسب و کارهای آفلاین را فراهم می‌کرد.

 

زرین‌پلاس یک فضای دوجانبه‌ی سودآور، هم برای کسب و کارها، هم برای مشتریان‌ آن‌هاست؛ خریداران می‌توانند با نصب اپلیکیشن زرین‌پلاس و خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با زرین‌پلاس، از کلیه‌ی خدمات CashBack (سرویس بازگشت وجه از هر خرید) بهره‌مند شوند و تا ۴۰ درصد از مبلغی که به‌ازای خرید کالا یا دریافت سرویس موردنظر خود پرداخت کرده‌ است را دریافت کنند. با نمایش موقعیت جغرافیایی مراکز خدمت‌رسانی یا فروشگاه‌های عضو زرین‌پلاس در مکان‌‌نمای هوشمند اپلیکیشن، صاحبان کسب و کارها می‌توانند کسب و کار خود را به بهترین شکل به سایرین معرفی کنند، و از فرصتی استثنایی برای تبلیغات هدفمند منطقه‌ای و ایجاد مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبای خود بهره‌مند شوند. در حال حاضر استفاده از خدمات زرین‌پلاس تنها در شهر تهران امکان‌پذیر است و به‌زودی در سراسر کشور، در اختیار هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.