سوالات متداول

برای عضویت تنها کافیست پس از نصب اپ با درج شماره تلفن و وارد کردن کد ارسالی با تکمیل اطلاعات پروفایل وارد حساب کاربری خود شوید.
تا ۱۰ کارت بانکی عضو شتاب را می توان داخل امتیاز از بخش کارت های من اضافه نمود.
از گزینه های پایین صفحه اپ بعداز درج شماره شبا (برای بار اول) می توانید درخواست واریز به حساب بانکی خود را درج کنین
ازپایین صفحه اپ می تونین با زدن گزینه کارت ها و علامت + کارت جدید را اضافه و تا ۱۰ کارت را در مجموع داخل حساب کاربری خود برای استفاده ثبت کنید.
با ویرایش پروفایل خود می توانید شماره شبا را دربخش مربوطه وارد نمایید.
کد ملی با شماره موبایل ثبت شده تطابق ندارد، شماره ملی متناظر با شماره موبایل حساب کاربری خود را وارد کنید.
از مسیر منو اپلیکیشن می تونین از بخش اضافه کردن فروشگاه، کسب و کار خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
با معرفی امتیاز به دوستان خود با اولین خرید دوستانتان می توانید کسب درامد کنید.
از داخل منو اپلیکیشن، بخش معرفی دوستان می تونین با دعوت دوستان خود بعد از عضویت و اولین استفاده دوستانتان از امتیاز هدیه دریافت نمایید.
احتمال دارد با کارتی خرید کرده باشید که در اپ امتیاز تعریف نکرده باشید و یا در پایانه های طرف قرارداد (به پرداخت ملت – زرین پال) کارت خود را نکشیده باشید.

شماره شبا روی کارت های جدید بانکی درج گردیده است و در غیر این صورت از بخش استعلام شماره شبا در پنل اینترنت بانک خود می توانید شماره شبا را استخراج نمایید. همچنین می توانید با ورود به صفحه‌ی دریافت شماره شبا از طریق وب‌سایت رسمی زرین پال، نسبت به اخذ شماره شبای بانک مورد نظرتان اقدام نمایید.

برای برداشت تنها کافیست بیش از ۱۰.۰۰۰ تومان موجودی در حساب کاربری خود داشته باشید و بدون محدودیت سقف برداشت درخواست خود را ثبت و تا ۹ صبح روز بعد به حساب بانکی شما واریز می گردد.
از روی نقشه می توانید در اطراف خورد کسب و کارهای طرف قرارداد امتیاز را با دسته بندی بیابید و یا از فروشگاه های آنلاین دسته بندی شده خرید نمایید.