کش بک

هم خرید و هم پس انداز

با کش‌بک (پاداش نقدی) زرین‌پلاس

Slide کش بک

کش بک یا پاداش نقدی به چه معنی است؟

کش بک یا پاداش نقدی به چه معنی است؟

کش‌بک، یک برنامه پاداش دهی به مشتریان است که  با خرید کردن از یک فروشگاه  یا کسب و کار آنلاین درصدی از مبلغ پرداختی  به شکل پول نقد در حساب بانکی و یا اعتبار در کیف پول الکترونیکی مشتریان برگشت داده می شود.

پاداش نقدی یا کش بک چطور کار می‌کند؟

روند دریافت پاداش نقدی برای خریدارن ۳ مرحله ساده دارد

۱- پیدا کردن فروشگاه های طرف قرارداد

۲- کارت کشیدن در دستگاه پوز طرف قرارداد

۲- کارت کشیدن در دستگاه پوز طرف قرارداد

۳- دریافت کش بک در حساب کاربری

cachback

از چه کسب و کارهایی می‌توان به صورت کش‌بک خرید کرد؟

با خرید از تمامی کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاینی که در طرح‌های کش بک حضور داشته باشند. می‌توانید از پاداش نقدی استفاده کرده و برای خریدهای بعدی مبلغ کمتری بپردازند. زرین‌پلاس یکی از این اپلیکیشن‌هاست که با فراهم کردن بستری مناسب، فروشنده ها و خریداران را به هم متصل میکند و شما می‌توانید به راحتی خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت کمتر دریافت کرده و به ازای استفاده از آن‌ها پاداش نقدی دریافت کنید.

مزایای کش بک

بسترهای ارائه دهنده کش بک

اپلیکشن‌های و وب‌سایت‌های مختلفی به خریداران خدمات کش‌بک ارائه می دهند. در واقع این بسترها کمک می‌کنند تا فروشنده‌ها، کالا و خدمات خود و همینطور میزان پاداش نقدی که به خریداران تعلق می‌گیرد را به آن‌ها معرفی و برای خرید ترغیب کنند. 

شرایط استفاده از کش‌بک

تنها شرط استفاده از کش بک، پیدا کردن کسب و کار و یا فروشگاهی است که از این برنامه استفاده می‌کند. برای مثال، اپلیکیشن زرین‌پلاس با ارائه — پیشنهادات در زمینه‌های مختلف، تنوع گسترده ای از  کالا و خدمات دارای پاداش نقدی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد

حداقل و حداکثر میزان کش بک

حداکثر میزانی که از هرخرید به خریداران برگشت داده می‌شود مطابق درصدی است که فروشنده آن کالا و خدمات مشخص کرده باشد. برای مثال خریداران در اپلیکیشن زرین‌پلاس تا ۴۰٪ مبلغ خرید خود را می‌توانند به صورت اعتبار یا وجه نقد در کیف پول خود دریافت کنند.

از پاداش‌های نقدی استفاده کنید و با هر خرید پس انداز کنید!

اگر شما هم قصد دارید تا با صرفه جویی در هزینه‌ها، با هر خرید بخشی از آن را پس انداز کنید، استفاده از اپلیکشین زرین‌پلاس بهترین گزینه برای شماست. کارکرد این اپلیکشن کاملا بر اساس سیستم کش‌بک یا همان پاداش نقدی است که حدود — نفر کاربر زرین‌پلاس را با — نفر فروشنده‌‌ای که مایل به ارایه پاداش نقدی به خریدارن خود هستند را به هم متصل می‌کند.

چطور با اپلیکیشن زرین‌پلاس پاداش نقدی دریافت کنم؟

نصب اپلیکیشن
اپلکیشن زرین‌پلاس را نصب کنید

 از استورهای معتبری مانند.. در کمتر از ۲ دقیقه اپلیکیشن زرین‌پلاس را نصب کنید.

کارت بانکی
کارت بانکی خود را اضافه کنید

بدون نیاز به واردکردن اطلاعات امنیتی، شماره کارت خود را اضافه کنید.

جستجو و خرید
جستجو و خرید کنید

در نقشه، کسب و کارھای عضو زرین پلاس را به راحتی پیدا و از آن‌ها خرید کنید.

پس‌انداز
پس‌انداز کنید

تا سقف ۴٠ ٪ از مبلغ خریدتان را در حساب کاربری خود دریافت کنید.

پایان
نقد کنید

با اضافه کردن شماره شبای بانکی، وجه به حساب شما واریز خواهد شد.

سوالات متداول

در حالیکه برخی از افراد کش‌بک را با تخفیف اشتباه می‌گیرند، این دو با هم تفاوت دارند. استفاده از تخفیف به معنی کسر میزانی از قیمت اولیه کالا و خدمات است اما در کش‌بک یا همان پاداش نقدی، قسمتی از مبلغ خرید در همان لحظه خرید به مشتری بازگردانده می‌شود تا برای استفاده مجدد از همان محصول یا خدمات مشابه قدرت خرید بیشتری داشته باشد.

نحوه دریافت پاداش نقدی در طرح‌های بر پایه کش‌بک، بر اساس انواع مدل های کش‌بک است. در حالیکه در برخی از کش بک، وجه نقد به حساب شخصی خریدار واریز می‌شود در برخی انواع دیگر آن، بخشی از مبلغ خرید به حساب کیف پول یا به صورت اعتبار به خریدار بازگردانده می‌شود. برای مثال در اپلیکیشن زرین‌پلاس…

برای پی پردن به معادل فارسی کش‌بک، بهتر است نگاهی به معنای لاتین آن داشته باشیم. کش (cash) به معنای پول نقد و بک (back) به معنای بازگشت آن است در نتیجه، معادل فارسی پاداش نقدی می‌تواند نام صحیحی برای کش بک باشد.

نحوه کارکردن کش بک بستگی به مدل‌ها و انواع مختلف آن دارد که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر است:

 

بازگشت به صورت نقدی: در این مدل کش‌بک، بلافاصله بعد از مبلغ خرید بخشی از مبلغ به حساب بانکی خریداران واریز می‌شود.

بازگشت به صورت اعتباری: در این مدل کش‌بک، بعد از مبلغ خرید بخشی از مبلغ خرید به صورت اعتبار برای خریدهای بعدی از همان اپلیکیشن یا پلت‌فرم خرید به کیف پول خریداران واریز می‌شود.

فرض کنید شما کالایی با ارزش ۱۰ میلیون تومان را از یکی از فروشنده‌های فعال در زرین‌پلاس خریداری کرده‌اید و میزان پاداش نقدی که به شما تعلق می‌گیرد توسط فروشنده، ۵٪ اعلام شده است. در این صورت بعد از پرداخت مبلغ کالا، مبلغ ۵۰۰ هزارتومان به حساب کیف پول زرین‌پلاس واریز شده و اعتبار شما برای خرید‌های بعدی افزایش پیدا می‌کند.

استفاده از برنامه کش‌بک موجب می‌شود تا مشتریان نسبت به خرید خود حس بهتری داشته باشند  و با دریافت لحظه‌ای پاداش خود به صورت نقدی و یا اعتباری، تمایل بیشتری به خرید دوباره از آن کسب و کار را داشته باشند. همین ویژگی موجب می‌شود تا فروشنده‌های کالا و خدمات نیز ترجیح بدهند تا استفاده از تخفیف‌های با مبلغ بالا و پرتکرار و هزینه‌های بالای بازاریابی و تبلیغات برای فروش محصولات خود را با این روش موثر جایگزین کنند.